Seminář Partnerský život

Partnerský život

Domů   |   Semináře   |   Reference   |   Kontakt

Seminář pro šťastný partnerský život

Seminář PARTNERSKÝ ŽIVOT

jednodenní seminář pro zlepšení partnerských vztahů.

Plzeň

Praha

Brno

Na semináři​​​​ PARTNERSKÝ ŽIVOT

se dozvíte odpovědi na tyto otázky.

  • Jak zvládat hádky, rozčílení nebo mrzutosti ve vztahu?
  • Jak znovu vzkřísit vztah, aby nás opět naplňoval a byli jsme opět „zamilováni“?
  • Jak zvládnout nevěru a krachující vztah?
  • Jaké tajemství se ukrývá za ničením a tvořením vztahu?
  • Jak komunikovat – to co cítím, bez toho aniž bychom ubližovali?
  • Jaké tajemství stojí za pohodou a láskou ve vztahu?
  • Co je potřeba pro šťastný doživotní vztah?
  • Co udělat, abychom se vyhnuli chybám a rozchodům, jako tomu bylo v minulosti?
  • Je šance – jak udržet jiskru v manželství a už ji nikdy neztratit?
  • Jak nastolit skvělou komunikaci mezi partnery?

Náš seminář je sestavený na základě děl amerického humanisty, vědce a spisovatele L. Ron Hubbarda.

Co si odnášejí absolventi ze semináře Partnerský život

a jak jim nové informace zlepšují vztahy.

profile-pic

Na seminář jsem dorazil kvůli problémům, které jsem měl ve vztahu.

Seminar mi zachránil vztah, který už nyní trvá 8 let.

Přišel jsem na to, proč jsem se dostal do situace, kdy moje přítelkyně chtěla odejít. Uvědomil jsem si co jsem dělal ve vztahu špatně.

Doporučil bych ho každému. Jsou to velmi užitečné informace. Na seminář nemusí přijít jen ten, co má momentálně nějaké problémy ve vztahu. Každý si přeje mit krásný vztah, tohle je velký krok dopředu ke krasnému vztahu.

Lukasprofile-pic

Seminář Partnerský život mi doporučil kamarád. Rozhodl jsem se ho účastnit neboť jsem se chtěl dozvědět, jak mohu vylepšit vztah se svojí manželkou.

Několik hodin na semináři nám dalo spoustu typů a námětů, jak vztah posouvat a rozvíjet dále a na co si dát pozor. Uvědomil jsem si, že mám spousty falešných informací o tom jak by měl vztah opravdu fungovat.

Tento seminář doporučuji všem co partnera teprve hledají i těm, kteří už vztah mají a chtějí ho zlepšit.

Tomáš Urbánekprofile-pic

Se svým manželem jsem měla vždy krásný vztah a proto jsem se chtěla dozvědět nějaké tipy jak si ho i nadále stejně krásný udržet, na co nezapomenout a co vše je pro tento cíl důležité.

Díky semináři jsem se utvrdila v tom, co děláme dobře a zároveň jsem zjistila, co je ještě potřeba zlepšit a na čem zapracovat.

Uvědomila jsem si i to, že bych se mohla chovat jinak v různých situacích s různými lidmi – přáteli, dětmi, zaměstnanci aj. Hodně věcí totiž funguje nejen mezi partnery, ale i mezi lidmi ve vašem okolí.

Tento seminář jsem již několika lidem doporučila a dvě kolegyně jej navštívily. Stejně jako já, byly i ony z účasti nadšené.

Helena Macháčková profile-pic

K semináři mě dovedl můj osobní trenér Péťa Gono. Pravidelně jsme spolu chodili na tréninky a nabídl mi navštívit právě tento seminář Partnerský život a mezilidské vztahy. Nehledala jsem ani tak nějaké konkrétní odpovědi, jako to, že ve mě Péťa svým povídáním vzbudil zvědavost, co bych se tam mohla dozvědět.

Byla jsem mile překvapená, seminář byl zábavný a hlavně informace, které jsem se tam dozvěděla mi jen pomohly uvědomit si věci, o kterých vlastně normální vím, jen je třeba tolik neřeším a to je právě většinou ta chyba:)

Ze semináře jsem si odnesla především to, že na vztahu se musí neustále pracovat. S partnerem nebo kamarádem o problémech mluvit a ne je nechávat ,,bublat pod pokličkou“. Tohle je samozřejmě jedna z věcí, kterou každý obecně ví, ale většina lidí s tím moc nepracuje, což samozřejmě nakonec vede k ukončení přátelství, ale i vztahu.

Hodnotím ho tedy plným počtem hvězdiček:) a rozhodně ho každému doporučuji. Lidé se neustále v něčem vzdělávají, honí se za prací či za vyšší pozicí v práci. To nejdůležitější ke štěstí ale opomíjejí, takže i zde, v oblasti mezilidských vztahů, je vzdělávají velmi důležité.

Dominika Schutováprofile-pic

Na seminář jsem dorazila, protože jsem si prošla vztahy, které nebyly zrovna ideální. ,,Normálního“ přítele jsem nemohla najít už dlouhou dobu a neustále jsem přitahovala ,,špatné typy“. Chtěla jsem tedy najít odpovědi, proč tomu tak je, co je se mnou špatně.

Seminář mi pomohl najít úžasného (!) partnera a odpověď, proč jsem ho nemohla do této doby najít. Je to zajímavé, neměla jsem partnera 4 roky a najednou se ,,objevil“, zcela přesný opak těch předchozích. Mám teď nejhezčí vztah, jaký jsem kdy měla. Vztah založený na důvěře a komunikaci.

Zároveň jsem si uvědomila, jak moc důležitá tato komunikace ve vztahu je. Říkat si absolutně vše, ať už dobré nebo zlé, ale hlavně v sobě nic nedusit. Vždyť Váš partner Vám má být i parťákem a nejlepším přítelem zároveň.

Seminář partnerský život hodnotím na výbornou! Uvědomíte si spoustu věcí a garantuji Vám, že pokud se začnete řídit radami, který Vám SKVĚLÝ přednášející (člověk, kamarád 🙂 ) Petr Gono předá, tak Váš současný partnerský život a celkem postoj k partnerovi nabere jiný, lepší směr :-). A ne nadarmo se říká, že se Vám vrátí to, co dáváte 🙂

Sandra Kulhánkováprofile-pic

Název semináře mne zaujal, protože jsem měla několik měsíců před svatbou a chtěla jsem si, v té době ještě s přítelem, ujasnit takové ty ,,drobnosti“, které nám často zbytečně znepříjemňovaly den. Příkladem mohou být ponožky poválené po bytě, dámy jistě znají. Díky semináři mi už taková hloupost opravdu nenaštve a vím, jak jí odbourat.

Výsledkem účasti bylo, že jsme si nahlas řekli, co jeden od druhého vlastně chceme a dokážeme s tím pak lépe pracovat. Jaké jsou naše přání a očekávání ve vztahu a jak zlepšit chování k tomu druhému. To bylo také zadání (nebo doporučení) na domácí úkol, protože úspěšné absolvování semináře není jen o tom tam jít, vyslechnout si přednášejícího a jít domů. Je to také praktické uplatnění rad v následném partnerském životě. A nejen partnerském s manželem, ale také partnerském v práci, s přáteli a se členy rodiny. Mě i manželovi se to do praxe podařilo zavést skvěle.

Že mám skvělého muže, který je mi oporou a mohu se na něj spolehnout. A i když se říká, že občasná hádka není na škodu, my už to zvládáme prakticky s nulovými roztržkami, resp. se o všem bavíme tak nějak víc na pohodu.

Určitě bych doporučila, myslím, že pomůže opravdu každému bez výjimky k lepšímu životu. Je jedno, jestli je vám dvacet nebo šedesát, seminář je vždy zaměřen na všechny členy a přednášející každý seminář i tak přizpůsobuje. Současně jsem tento seminář dala jako vánoční dárek několika mým blízkým v rodině a přátelům, protože si myslím, že tato základní data o partnerství by měl znát každý (i pokud je zrovna singl).

Petra Seidlováprofile-pic

Je tomu už tři roky, kdy jsem tento seminář pod vedením Petra Gona absolvovala ,,poprvé“. Píši ,,poprvé“ neboť jsem u jedné lekce nezůstala:) Původním impulsem pro mě byla především zvědavost a výsledkem touha vědět a poznat víc, neboť jsem se ve všem alespoň z části našla a chtěla jsem znát způsob jak to mohu napravit.

Tento seminář byl jedním z kroků, který zachránil můj dlouholetý vztah s přítelem a vylepšil vztahy s lidmi v mém okolí. Tím největším uvědoměním pro mě byl fakt, že už nikdy nebudu chtít být stejná a že vše je ukotvené pevně v našich rukách ať už stojíme za kormidlem nebo se k němu alespoň snažíme dostat – v každém případě se stanete šťastnějšími.

Tento seminář doporučuji každému bez výjimky. Dostanete zde odpovědi na otázky, které se nám dějí denně a až do teď nám na ně nikdo nedokázal odpovědět.

Renata Markowiczováprofile-pic

Na seminář jsem dorazila, abych se dozvěděla jaké chyby lidé ve vztahu dělají.

Účast na něm mi celkově otevřela oči a začala jsem se na svět kolem sebe koukat z jiné roviny.

Uvědomila jsem si, že lidé dělají věci, které nejsou pro život ani vztahy dobré. Co hůř, spousta lidí tak jedná, protože neví ani o tom, že to není vhodné, nebo že to nevede k jejich štěstí.

Seminář bych doporučila každému kdo není lhostejný k tomu co se mu v životě a vztazích děje a nebo je jen hladový po nových informacích 🙂

Julie Sudíková profile-pic

Navštěvovala jsem již seminář Anatomie lidské mysli, na kterém jsem se dozvěděla o semináři Partnerský život. Neváhala jsem a přihlásila se. Chtěla jsem se dozvědět, co je příčinou hádek, žárlivosti a celkově, jak pracovat na vztahu, aby byl šťastný. To jsem si také ze semináře odnesla. Hlavní odpovědí na vše bylo produkovat, produkovat a produkovat! Některé věci, co jsme se s partnerem dozvěděli, jsme začali ihned aplikovat. Například plánování společného času.

Doporučuji tento seminář všem lidičkám, ať už ve vztahu nebo single. Je to o uvědomění si věcí, jak je důležité pracovat na vztahu a jak předcházet hádkám a neshodám.

Andrea Mladkovaprofile-pic

Tento seminář jsem se rozhodl absolvovat, neboť jsem chtěl znát další pohledy na vztahy a vědět jak je vytvářet.

Dozvědel jsem se, že když někdo někoho nebo něco hodně kritizuje, tak má především on sám u sebe co dávat do pořádku.

Kvalitní vztahy se tedy dají vytvořit a to jakékoliv. Bylo to velmi poučné a super. Rozhodně bych ho doporučil svým přátelům.

Lukáš Zahrádkaprofile-pic

Vůbec jsem nevěděl, na co vlastně jdu. Nebyl to záměr, ale dárek jako překvapení od mé dcery. S odstupem času vidím, že to byl skvělý dárek.

Časem se člověku může stát, že se cítí ve vztahu uvězněný, cítí, že mu takový vztah nevyhovuje, ale nevidí z něj cestu ven. Seminář mi pomohl tohle si uvědomit a podívat se na svůj tehdejší partnerský vztah z jiného úhlu.

Uvědomil jsem si, že chci jít dál svým životem po jiné cestě a odhodlal jsem se k zásadní změně.

Tento seminář doporučuji každému, ať už žije v jakémkoliv vztahu.

Petr Duchoň

Často kladené otázky

Nemám partnera/partnerku, je pro mě seminář vhodný?

Určitě ano! Během semináře se dozvíte, co jsou nejčastější důvody rozpadu vztahu. Jak budovat šťastný vztah, který vydrží. Jak mít toho „pravého“. Stává se docela často, že právě svobodní si po tomto semináři někoho našli. Nemusíte se tedy stydět a určitě přijďte. Dostanete jistě mnoho odpovědí na otázky typu „proč“. Základní informace pro budování partnerských vztahů můžete totiž použít i v přátelství, v práci…

Stačí, když přijde jen jeden z nás?

Vždy je lepší, pokud tam jste oba. Každý z Vás do toho vztahu něco přináší, proto je vždy lepší, abyste si to vyslechli oba. Vždyť jistě je Vám známá fráze: „Na vztah jsou dva.“ Můžete pak na tom společně pracovat a zlepšit každý za sebe, co můžete. Po semináři se budete chtít bavit o tom, co jste se dozvěděli a byla by škoda, kdybyste to nemohli probrat a věřte mi, že některé věci je lepší slyšet od někoho jiného než přilítnout domů a říct:“Hele víš, že neděláš….“ to je akorát začátek pěkné hádky a to jistě nechcete. Každý si vezme své, proto stojí za to, abyste přišli oba. Pokud, ale jeden z Vás nemůže, nemějte to jako výmluvu a určitě přijďte sami. Můžete začít u sebe a to je vždy na začátek to nejlepší. A co Vám můžu slíbit, že zažijete i spoustu legrace a osobních příkladů a situací z mého soukromého života.

Copyright 2017

Podmínky užití webového rozhraní